YUNUS HAVUZ

Süs Havuzu ve Gölet Yapımı

Süs havuzu ve gölet yapımında, müşterilerimizle görüşmeler yapılarak istenilen görsel ve şekiller üzerinde çalışmalarımız doğrultusunda projelendirme, bilgilendirme, sunumları yapılır. Bu aşamadan sonra uygulama ve montaj işlerine başlanır.

Süs havuzlarında en önemli olan etken, seçilen fıskiye türleri ve ışık sistemidir. Günümüzde yer alan renkli LED ışıklarla aydınlatma seçenekleri kullanılmaktadır. LED ışıkların RGB ve benzeri ışık animasyonları ve seçilen fıskiye türleri ile uyumlu şekilde bir kombinasyonu sağlanmaktadır.

Yapılan mekanik ve elektrikli sistemler son model otomasyon sistemi eklenerek uzaktan kumanda ile desteklenmektedir. Ayrıca süs havuzlarının iç mekânda yer alan görsel ve kaplama türleri de önemlidir.

Süs havuzlarının iç mekan kısmı bir çok kaplama seçenekleri ile kaplanabilir. Örneğin doğal taş, yapay kayalar veya normal havuzlardaki gibi değişik desenlerden oluşan seramik ve mozaiklerle de uygulamalar yapılmaktadır.

Süs havuzlarının devamı olan yapay göletler için de aynı şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamızın uzman profesyonel kadromuzla birlikte anahtar teslimi montajı yapılmaktadır