YUNUS HAVUZ

Jakuzi ve Spa Yapımı

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapılacak jakuzi ve spa tarzı masaj havuzları için bilgilendirme ve sunumlar yapıldıktan sonra fikir birliğine varılır ve projelendirme çalışmaları tamamlandıktan sonra işe başlanır.

Betonarme jakuzilerde kullanacak kişi sayısına göre uygun ve kaliteli masaj jetleri seçilir. Masaj jetleri su ve hava basıncı ile birlikte çalışır ve debisine göre mekanik sistemdeki pompalar seçilir. Buna göre de mekanik, elektrik ve ısı sistemi tam otomasyon destekli olarak çalışma uygunluğu dizayn edilir.

Bu sisteme blower pompası ilave edilip sadece hava basıncıyla masaj uygulanır. Ayrıca hazır SPA tarzı akrilik malzemeden yapılmış standart jakuziler vardır.

Bu türlerde her şey mevcut olup paket halinde bulunmaktadırlar. Müşterilerimizin talepleri kapsamında kullanacak kişi sayısına göre modeli seçilir.

Mekanik, elektrik ve ısı sistemi dijital otomasyon desteklidir. Ayrıca müzik sistemi olanları vardır. Bilgilendirme ve sunumlar yapıldıktan sonra firmamızın uzman profesyonel kadromuzla birlikte anahtar teslimi montajı yapılmaktadır.