Havuz Bakımı

Havuz bakımı firmaları içerisindeki en büyük farkımız, işimizi son derece profesyonelce ve layığı ile yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Son yıllarda yüzme havuzları bakımı yaptığını iddia eden çok sayıda firma bulunmaktadır.

Bu firmalar içerisinde tıpkı bizim gibi Profesyonelce bakım yapan firmalar olsa da yaptığı işin öneminin farkında olmayan firma sayısı da azımsanmayacak boyuttadır.

Havuz bakımında ön koşul bilgi ve tecrubedir. Bilgisiz yada eksik bilgiyle yapılan havuz bakım işlemi başlıngıçta ucuz havuz bakım fiyatları için tercih ediliyor olsalarda, günün sonunda daha pahalıya mal olabilmektedirler.

Hangi tip ürünün ne zaman ne kadar niçin kullanılmasını bilmeyen personelin yaptığı yanlış uygulamalar sebebiyle, en başta sağlık problemleri olmak üzere, havuzun toplam kullanım ömrünün kısalması, havuzun gerektiği gibi kullanılamaması gibi istenmeyen pekçok sonuca sepep olmaktadır.

 

Havuz Bakımı Periyotları

Günlük Havuz Bakımı:

Yüzme havuzlarının günlük yapılması gereken bakımlarına adı üzerinde günlük yüzme havuzu bakımı denilmektedir.Bu bakım havuzun kontrolü mini check up gibi düşünülebilir.

Havuz suyunun genel görüntüsü, kimyasal değerlerinin kontrolü ve olması gereken değerler dışında karşılaşılan değerler olursa normale döndürmek için gerekli müdehalenin yapılmasıdır diye de özetleyebiliriz kısaca.

Yüzme Havuzu Bakım Sözleşmesi

Hizmet sektöründe yıllardır çok disiplinli olarak yürüttüğümüz faaliyetler neticesinde, ister küçük bir evin bahçesinde küçük bir havuz olsun, ister olimpik yüzme havusu olsun, isterse aquapark su parkları havuzları olsun her birine sözleşmeli bakım hizmeti verebilmekteyiz.

Yüzme Havuzu Bakım Sözleşmesi ile bakım işleri için ne lazım geliyorsa bunu taahhüt altına alarak planlanan takvime uygun şekilde bu taahütleri yerine getiriyoruz.

Yüzme Havuzu Bakım Sözleşmesi ile bakım işleri özellikle site rezidans havuzları, kamuya yada kulüplere ait yüzme havuzları, aqupark havuzları, oteller ve halka açık havuzlar olmak üzere her boyutta havuzlar için öncelikli tercih edilmektedir.

 

Havuz bakımı işini artık dert etmeyin. Profesyonelce yaklaşımlarımız sayesinde havuz sizin için sadece eğlence kaynağıdır.

 

Havuz Bakımı hakkındaki yazılarımız için HAVUZ BAKIMI      kategorimizdeki yazılara göz atabilirsiniz.

Havuz bakımında profesyonellik arayanların adresi İDEA HAVUZ..